Navštivte také  >

Co o nás napsali zákazníci na Heureka.cz


TEDY.cz

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

"Doporučuji"

Side – E-shop pemacz.cz

+420 558 431 528

Po - Pá 8:00 - 17:00

Strip – Technické kapaliny nově za výhodné ceny

Autobaterie Bosch

Řady baterií Bosch

Řada Bosch S3

Jde o cenově výhodnou řadu pro auta s nízkou náročností na napájecí soustavu, tedy s nízkým počtem palubních přistrojů. Přesto jde stále o kvalitní autobaterie se zárukou všech standardů Bosch.

Řada S3 zaručuje vyšší bezpečnost, je bezúdržbová, vyráběná pomocí technologie Power Frame, zabraňující korozi mřížek na deskách akumulátoru.

Řada Bosch S4

Řada S4 je vhodná pro automobily nižší a střední třídy s větším množstvím palubních spotřebičů, které kladou větší nároky na napájecí soustavu. Tato řada pokrývá většinu potřeb běžných automobilů. Je vhodná také do asijských vozů. Rovněž zaručuje vyšší bezpečnost, technologii Power Frame, nabízí o 15% vyšší startovací proud proti běžným bateriím, až o 20% vyšší životnost díky inovacím v použitých slitinách stříbra.

Řada Bosch S5

Řada S5 je vhodná pro všechny typy vozů, především však pro vozy vyšší třády a luxusní vozy. Tyto mívají velké množství palubních přístrojů a systémů a kladou tak velké nároky na napájecí soustavu. Řada S5 nabízí zvýšenou rezervní kapacitu, díky které se prodlužuje životnost i při častých a vysokých odběrech energie.

Rovněž zaručuje vyšší bezpečnost, technologii Power Frame, nabízí o 30% vyšší startovací proud proti běžným bateriím, až o 30% vyšší životnost díky inovacím v použitých slitinách stříbra. Nabízí výkonovou a kapacitní rezervu převyšující deklarované hodnoty.

Autobaterie Bosch

Autobaterie Bosch Silver

Startovací akumulátory Bosch přinášejí několik konstrukčních a technických novinek. Patří k nim právě nová slitina mřížek, efektivnější geometrie, přepracované upevnění a robustní design. Díky těmto inovacím disponují akumulátory Bosch velkým startovacím výkonem, schopností dodat vysoký proud při startování a prodlouženou životnosti. Tyto a další konstrukčně vylepšené parametry (víko labyrintu s fritou a kapsové separátory z mikroporézního plastu) startovacích akumulátorů Bosch zaručují rovněž mimořádnou odolnost při jízdách na krátké vzdálenosti.
Přednosti Autobaterie Bosch:

 • 100% bezúdržbová
 • bezproblémové zabudování
 • bezpečný studený start
 • inovační slitina stříbra
 • ekologická likvidace
 • o 20% zvýšená životnost
 • bezpečné konstantní napájení palubní sítě
 • robustní design díky velkému objemu kyseliny a širším deskám
 • žádná manipulace s kyselinou, akumulátor je připraven k zabudování a startu
Tabulka rozdělení Bosch Silver zvětšená

Technologie Power Frame

Mřížka s technologií Power Frame

Revoluční systém zdokonalení startovacích akumulátorů. Nová technologie Power Frame nabízí mnohem delší životnost, vyšší výkon a kvalitu stratovacích autobaterií. Mřížka autobaterie má zcela zásadní význam pro sílu a spolehlivost, a zodpovídá za optimální tok proudů v baterii.

Technologie PowerFrame nabízí v porovnání se standardními technologiemi následující výhody:
- pevný rám mřížky

Zabraňuje deformaci mřížky a tím i poškození separátoru. Dále zabraňuje zkratům způsobeným deformací mřížky a kontaktem se zápornou elektrodou.

- charakteristika desky

Pevná a precizní struktura zajišťuje výbornou přilnavost aktivního materiálu k mřížce. V porovnání s běžnými mřížkami má mřížka s technologií Power Frame menší odpor a zároveň schopnost rychlejšího dobíjení autobaterie.

- optimální struktura mřížky

V oblasti s vyšším zatížením je použito více olova. Mřížka je tak odolná vůči silnému namáhání ale hlavě vůči korozi. Díky unikátní technologii Power Frame má autobaterie mnohem delší životnost.

- navrhnuta pro optimální průtok proudu

V tomto novém pojetí jsou lamely mřížky spojeny přímo s vývodem desky. Nízký odpor proudu zabezpečuje optimální vodivost a tím rychlejší dodávku energie. Každá mřížka prochází důkladnou kontrolou aby nedošlo ke snížení ochrany proti korozi.
*zdroj: tiskové zprávy společnosti Bosch

Líbil se Vám článek? Pomohl Vám? Sdílejte jej..