Navštivte také  >

Co o nás napsali zákazníci na Heureka.cz


Veronika

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

"Nakoupila jsem zde poprvé, vše proběhlo na jedničku a pokud bude třeba nakoupím zas."

Side – E-shop pemacz.cz

+420 558 431 528

Po - Pá 8:00 - 17:00

Strip – AGM baterie pro Start-Stop systém

O nás

AUTODÍLY PEMA s.r.o.

Logo PEMA

AUTODÍLY PEMA s.r.o. je ryze česká společnost orientující se na prodej zboží v oblasti automobilových dílů, náhradních dílů a autopříslušenství.

V současné době je prodej orientován převážně na automobilové výfuky, katalyzátory, montážní díly a příslušenství. Díky předchozím dlouholetým zkušenostem se zásilkovým prodejem výfuků a výfukových dílů především na základě inzerátů v Moravskoslezském kraji se firma rozšířila, transformovala na společnost s ručením omezeným a vstoupila na trh s vlastním řešením elektronického zásilkového prodeje mezi internetové prodejce s cílem uspokojit zákazníky nyní nejen v celé České republice.

Mezi novinky nyní patří spuštění zcela nového internetového obchodu www.oleje-pema.cz, kde naleznete široký sortiment olejů a maziv pro motory, převodové soustavy, motocykla a další a rovněž spuštění obchodu autobaterie-pema.cz, kde naleznete sortiment autobaterií, akumulátorů, nabíječek a příslušenství nejen pro automobily.

Foto prodejny Základním pilířem a směrem vývoje firmy je nabídnout zákazníkům komfortní a snadný nákup autodílů a příslušenství z pohodlí domova. Naši specialisté proto vyvíjejí zcela původní systém elektronického obchodu, který je pro naši klientelu přehledný, uživatelsky přívětivý a nabídne tak zákazníkům požadované vlastnosti. V kombinaci se širokým výběrem zboží a rychlým dodáním se tak zákazníkům nabízí jedinečné řešení na trhu, díky kterému se k nám rádi vracejí.

Abychom vyhověli stoupající poptávce a zvyšujícím se nárokům zákazníků, taktéž na základě Vašich podnětů, řešení našeho obchodu stále vylepšujeme, rozšiřujeme nabídku zboží a připravujeme další novinky v oblasti nabízeného zboží a služeb. Věříme, že tento přístup povede ke spokojenosti Vás, našich zákazníků, upevní se tak naše pozice na trhu a budeme moci nadále uspokojovat Vaše přání a požadavky v co nejvyšší kvalitě.

autobaterie-pema.cz – autobaterie pro vaše auta a motocykly

Logo PEMA autobaterie

Pobočka oleje-pema.cz vznikla rozšířením sortimentu společnosti AUTODÍLY PEMA s.r.o. Specializuje se na prodej olejů pro motory automobilů, motocyklů či převodových olejů a provozních kapalin. Díky mnohaletým zkušenostem s prodejem výfuků a autopříslušenství na stránkách www.AAAVYFUKY.cz a vašim kladným ohlasům jsme se rozhodli rozšířit portfolio prodávaných výrobků a můžeme vám tak nabídnout zázemí stabilní společnosti, zkušenosti s prodejem automobilových dílů a příslušenství a tím zajistit kvalitní služby, rychlost v řešení vašich požadavků a stále skvělé ceny na českém trhu.

Na spolupráci s Vámi se těší kolektiv AUTODÍLY PEMA s.r.o.