Navštivte také  >

Co o nás napsali zákazníci na Heureka.cz


Ruda

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

"Nejlepší cena za dané zboží, rychlé vyřízení objednávky, placení až při odběru zboží. Nakupoval jsem zde poprvé a vše bylo OK. Obchod mohu ostatním doporučit, vše proběhlo rychle a bez problémů."

Side – E-shop pemacz.cz

+420 558 431 528

Po - Pá 8:00 - 17:00

Strip – AGM baterie pro Start-Stop systém

Výrobci autobaterií, motobaterií a speciálních baterií

Základní informace o jednotlivých výrobcích baterií

Na této stránce naleznete základní informace o výrobcích auto a motobaterií, jejich historii, portfoliu a podobně.

Akuma

Akuma - výrobce baterií a akumulátorů

Akuma, výrobce nejprodávanější značky autobaterií na českém trhu oslavila v roce 2003 100 let od svého vzniku. Současný výrobní program značky AKUMA tvoří nejen startovací baterie do osobních i nákladních automobilů. Dalším úspěšným produktem nesoucím značku AKUMA jsou průmyslové baterie - staniční a trakční, jejichž význam v průmyslových aplikacích je srovnatelný s nepostradatelností startovacích baterií v automobilech.

Bosch

Bosch - výrobce baterií a akumulátorů

Bosch je jedním z největších výrobců automobilové techniky. Jedním z výrobků jsou rovněž autobaterie Bosch, které patří mezi celosvětovou špičku. Bosch se vyznačuje mnoha zárukami, jako spolehlivé startování v mrazu i létě, vysoká bezpečnost a garantovaná kvalita. Několik typových řad akumulátorů Bosch zaručuje, že si každý může vybrat autobaterii přímo na míru pro svůj vůz a typ použití.

Exide

Exide - výrobce baterií a akumulátorů

Exide je dalším ze světových lídrů ve výrobě akumulátorů s 22% podílem na trhu, 13ti výrobními závody a aktivitami ve více než 89 zemích světa. Rovněž se řadí mezi jednoho z největších evropských výrobců akumulátorů.Varta

Varta - výrobce baterií a akumulátorů

Varta je součást exkluzivního značkového portfolia Johnsons Control. Znamená nejvyšší kvalitu, inovační technologie a dlouhodobé technické zkušenosti. Díky širokému sortimentu produktů nabízí VARTA pro každé vozidlo tu správnou baterii. Díky jedinečné technologii PowerFrame od Johnson Controls, inovativní konstrukci, zaručuje výrazné prodloužení životnosti, vylepšenívýkonu při studeném startu a vylepšení průchodu proudu.

Yuasa

Yuasa - výrobce baterií a akumulátorů

Yuasa je největší světový výrobce a distributor baterií pro motocykly, sněžné skútry, koloběžky, terénní vozidla a vodní skútry. Špičkové batarie Yuasa jsou na trhu od roku 1979. Ve svých produktech je využívají přední výrobci jako Yamaha, Honda, Suzuki, Kawasaki, Herley Davidson a další. Vzhledem k historii a výborným referencím se jedná o jednu z nejlepších voleb pro motocykly.


Líbil se Vám článek? Pomohl Vám? Sdílejte jej..