Navštivte také  >

Co o nás napsali zákazníci na Heureka.cz


Danken696

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

"Všem co jsem doporučil Vaš obchod u Vas nakoupili ."

Shop Roku 2017

+420 558 431 528

Po - Pá 8:00 - 17:00

Akce - Varta

Patky Thule 754

Zvětšit obrázek
Patky Thule 754

Cena platí pouze pro autobaterie. Zboží je možné uhradit převodem předem, nebo dobírkou. V případě dobírky je účtován příslušný poplatek. Zboží je doručeno v pracovní dny mezi 8.00-18.00 hodinou.

V případě nemožnosti doručení je zásilka uložena na nejbližším depu. V den expedice obdržíte informační email o převzetí zásilky přepravní společností s číslem balíku, se kterým můžete sledovat cestu balíku.

V den doručení obdržíte SMS zprávu s kontaktem na řidiče a uvedené dvouhodinové doručovací okno (např 11-13 hodin), ve kterém bude balík nejpravděpodobněji doručen.

Zboží je možné uhradit převodem předem, nebo dobírkou. V případě dobírky je účtován příslušný poplatek. Zboží je doručeno v pracovní dny mezi 8.00-18.00 hodinou.

V případě nemožnosti doručení je zásilka uložena na nejbližším depu. V den expedice obdržíte informační email o převzetí zásilky přepravní společností s číslem balíku, se kterým můžete sledovat cestu balíku.

V den doručení obdržíte SMS zprávu s kontaktem na řidiče a uvedené dvouhodinové doručovací okno (např 11-13 hodin), ve kterém bude balík nejpravděpodobněji doručen.

Zboží je možné uhradit převodem předem, nebo dobírkou. V případě dobírky je účtován příslušný poplatek. Zboží je dle volby "Na poštu" nebo "Do ruky" doručováno na zvolenou poštu nebo na adresu. .

Standardní úložná doba na poště je 7 dní.

Prostřednictvím České Pošty nelze doručovat autobaterie ani nadměrné zásilky.

Ceník dopravného

Přepravní služba - autobaterie

Přepravní služba - pouze autobaterie 149 Kč
Dobírka 20 Kč

Přepravní služba - motobaterie a ostatní

Přepravní služba PPL – motobaterie a ostatní 69 Kč
Dobírka 20 Kč

Česká Pošta - do ruky nebo na poštu

Česká Pošta – motobaterie a ostatní 69 Kč
Dobírka 20 Kč

Patky Thule 754
Prodejní kód: THU TH754002
Výrobce: Thule
Záruka: 60 měsíců
Doprava:od 52,- Ceny dopravného

Vaše cena:

2.599 Kč


cena s DPH

Prodejna: skladem u dodavatele

K odeslání: 1ks

Patky Thule 754

Thule Rapid System 754 nabízí bezpečné a stabilní řešení a jsou určena pro auta s normální střechou. Patky Thule 754 jsou elegantní, bezpečné a mají jednoduchou montáž. Nová vlastnost integrovaný indikátor momentu utahování. Pokud změníte typ vozidla, velmi pravděpodobně budete muset vyměnit jen montážní kit - chytré řešení na dlouhou dobu. Patky 754 jsou včetně zámků!

Nosné patky Thule Rapid System 754 střešních nosičů určených výhradně pro automobily s normální střechou. Pro tento typ aut je tato patka bezpečným a stabilním řešením. Thule Rapid System 754 je velmi praktický a uživatelsky přátelský střešní systém. Její stylový design na vozidle vždy dobře vypadá. Výška patek je 14 cm a umožňuje tak převážet i velmi neforemné nebo jinak výrazně členité náklady, bez toho aniž by se náklad dotýkal střechy.
Patky Thule Rapid System 754 střešních nosičů se dodávají v balení po 4 kusech.

Patky Thule 754 jsou včetně zámků a již není potřeba nic dokupovat. Zamykání patek je velmi důmyslné a zamknutí všech patek se provede jedním klíčem. Nosné patky mají nově integrován indikátor momentu utahování, který automaticky upozorní, že je nosič bezpečně a řádně upevněn k vozidlu. Už se nestane, že patky budou málo utažené nebo přetažené.

Všechny díly přicházející do kontaktu s vozidlem jsou potaženy měkkým povrchem, který zabraňuje poškrábání laku.
Pro montáž patek na váš vůz potřebujete vždy montážní kit! Dle značky auta, modelu a typu se může lišit proto použijte náš konfigurátor střešních nosičů.

Bojíte se, že máte nový vůz a nosič nebude pasovat? Žádný problém, nové montážní kity jsou neustále vyvíjeny pro nové a nové modely všech značek. Pokud auto náhodou změníte, pravděpodobně budete muset vyměnit jen montážní kit - velmi chytré řešení i do budoucnosti!

Aby byl nosič kompletní je potřeba ještě objednat tyče. Při výběru nosných tyčí si můžete vybrat dnes z několika profilů : Čtyřhranné nosné tyče - ocelové tyče potažené plastem - základní varianta nosných tyčí, aero nosné tyče - hliníkové tyče, či tyče Thule WingBar s exkluzivním a dokonalým vzhledem s T drážkou vhodné pro snadnou montáž veškerého příslušenství Thule. Výrobek splňuje velice přísné evropské normy a je schválen institutem TÜV.Chcete se dozvědět...?

 

Naposledy navštívené produkty:

Banner "Zavoláme vám"
Banner "Nenašli jste, co hledáte?"